0232 446 51 15

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandOrkad Turizm > İSPANYA TURU

İSPANYA TURU

İSPANYA TURU

 

Madrid / Cordoba / Sevilla / Granada / Malaga

4 Gece 5 Gün

 

1.Gün : İSTANBUL / MADRİD   Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali sabah saat 06.00’da buluşma. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile saat 08.15’de Madrid’e uçuş, 11.30’de varış. Otelimize yerleşme. Ardından Madrid turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında; Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, Boğa güreşi Arenası, Gran Via, Plaza de Espagna, Kraliyet sarayı, Puerto de Alcana bulunmaktadır. Şehir turu sonrasında Otelimize yerleşme ve serbest zaman, ardından konaklama.

2.Gün : CORDOBA / SEVİLLA Otel’de alınan sabah kahvaltısından sonra Endülüs tarihinin önemli bir şehri ve eski Endülüs başkenti olan Cordoba'ya doğru hareket ediyoruz. Cordoba’ya ulaşıldıktan sonra tüm gün şehir tanıtım turu tarihi-önemli yerler gezisi serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Turumuz esnasında; Musevi Mahallesi, Plaza Mayor, Puente Romano (Roma köprüsü)Tipik Endülüs sokakları ve Endülüs Emevilerin den geriye kalan 850 sütunlu İslam Mimarisinin ana eserlerinden biri olan ancak Endülüs'ün düşmesinden sonra bir bölümü katedrale çevrilen ama hala ihtişamını koruyan Kurtuba Camii'nin görülecek yerler arasındadır. Cordoba da gezilecek yerler ve şehir turunu tamamladıktan sonra Sevilla’ya hareket. Akşam üzere Sevilla’da otele yerleştikten sonra akşam yemeği konaklama.

3.Gün : SEVİLLA / GRANADA Otel’de alınan sabah kahvaltısından sonra Şehir turumuzda Plaza de Espanya, Maria Luisa Parkı, Sevilla Ulu Camii iken kiliseye çevrilerek yüzyıllar boyu süren ilavelerle bugün İspanya'nın en büyük katedrali haline gelen, avlu müştemilatı ise hala ayakta olan Sevilla Katedrali'ni ve caminin minaresi iken çan kulesi yapılan Hiralda ve Müslüman ustalar tarafından Hıristiyan krallara İslam Sanatı kullanılarak yapılan Alkazar Sarayı gezisi. Guadalkivir Nehri'nde tekne gezisi ile Sevilla'nın nehirden görülmesi. Sevilla turumuzu tamamladıktan sonra Endülüs’ün en büyük şehri ve İspanya turizminin önemli bir merkezi olan Granada şehrine hareket.akşam yemeği konaklama.

4.Gün : GRANADA / MALAGA Otel’de alınan sabah kahvaltısından sonra Granada şehir turu ve meşhur Elhamra sarayı gezisi. Tur esnasında; Granada Şehri, Arap Çarşısı, Albaizin Semt (Endülüs ün Müslümanlardan kalma en eski semtidir.) gezilecek yerler arasındadır. Granada ve Endülüs incisi Elhamra Saray turu sonrası Malaga şehrine hareket ediyoruz.

5.Gün : MALAGA / İSTANBUL Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış. Serbest zaman Malaga Havalimanı’na geliş. Türk Havayolları uçağı ile saat 15.10’da İstanbul’a uçuş ve 20.20’de varış.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER;

-         4*Otellerde iki kişilik odalarda konaklama

-         Açık büfe sabah kahvaltısı

-         Panoramik şehir turları

-         Tüm transferler

-         Programda belirtilen gezi ve ziyaretler

-         Seyahat Sigortası

-         ORKAD TUR  rehberlik hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

-         Şahsi harcamalar

-         Otel ekstraları

-         Öğle ve Akşam yemekleri

-         Vize ücreti

-         Müze ve Ören yerleri giriş ücretleri

-         Tekne turu

-         Yurt dışı çıkış harcı

-         Uçak bileti

 

AÇIKLAMALAR :

-         Uçuş saatleri yapılan uçak rezervasyonuna göre değişmektedir.

-         Pasaport ve evraklarının tur başlangıcından 15 gün önceden tarafımıza eksiksiz ulaşması gerekmektedir.

·       

NOT : Yukarıdaki paket fiyatımız 30 kişi ve üzeri gruplar için geçerlidir.

 

 

TUR ÜCRETİ :  Bir yetişkin 470 Euro + Uçak Bileti

 

 

ORKAD TURİZM

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

orkadtur.com 2014 © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır

bulutomo