0232 446 51 15

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandOrkad Turizm > DUBAI TURU

DUBAI TURU

DUBAİ TURU

 

4 gece 5 gün

 

1.Gün : İSTANBUL / DUBAİ Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali  kontuarında akşam saat 18.00’da buluşma. Türk Havayollarının uçağı ile saat 20.10’da Dubai’ye uçuş, 02.30’de varış. Otelimize yerleşme.

 2.Gün : DUBAİ Oteldeki kahvaltıdan sonra Dubai’nin yeni yüzünü tanıyacağımız gezimizde dünyaca ünlü alışveriş merkezleri ile şehrin modern mimarisinin görülmesi. Dubai’deki 40’tan fazla alışveriş merkezi arasında; iç tasarımıyla dikkat çeken içinde bir kayak merkezi barındıran Mall of The Emirates, Deira City Centre, Burjuman, Al Ghurair City, Wafi Center, Mercato Mall bunlardan en ünlüleri. Deniz üzerine inşa edilen Palmiye adasında, mühendislik harikası olarak kabul edilen, proje safhasından açılışına kadar tüm dünya basınının yakından takip ettiği lüksün ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan meşhur Atlantis Otel gezisi. Serbest zaman. Sonrasında misafirlerimizle akşam yemeği, konaklama.

3.Gün : DUBAİ Oteldeki kahvaltının ardından sayısız alternatifin bir arada olduğu bu canlı emirlikte gönlünüzce vakit geçirmeniz için öğlene kadar serbest zaman. Sonrasında, sahraya hareket. Özel lisanslı şoförlerimiz, bizi farklı renk ve yüksekliklerdeki kum tepelerinden akrobatik hareketlerle aşırırken son derece heyecanlı anlar yaşayacağız. Vahaların ve deve çiftliklerinin arasından geçtikten sonra, çölün sonsuz sükûnetini ve muhteşem gün batımını izleyebilmek için duruyoruz. Adeta bir Arap masalındaymışız hissi veren Bedevi kampına gidiyoruz. Ay ışığı altındaki çölün uçsuz bucaksız yalnızlığının tam ortasına… Akşam yemeğimiz açık büfe barbekü. Sonrasında otelimizde konaklama.

4.Gün : DUBAİ Otelde ki kahvaltının ardından Abu Dhabi turu. Öğle yemeği sonrası dönüş ve serbest zaman. Akşam yemeği ve hava limanına hareket.

5. Gün : DUBAİ / İSTANBUL Türk Havayolları uçağı ile saat 02.30’ da İstanbul’ a uçuş ve 06.30’ da varış.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER;

-         4*Otellerde tek kişilik odalarda konaklama (3 gece)

-         Açık büfe sabah kahvaltısı

-         Öğle yemeği (3 adet)

-         Çölde Safari turu (yemekli)

-         Akşam yemeği (1 adet)

-         Vize

-         Programda belirtilen gezi ve ziyaretler

-         Seyahat Sigortası

-         Nüanstur rehberlik hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

-         Şahsi harcamalar

-         Otel ekstraları

-         Yurt dışı çıkış harcı

-         Uçak bileti

-         Burj khalife gözlem katı

 

 

AÇIKLAMALAR : 

 Yukarıda belirtilen paket fiyatımız 25  kişi ve üzeri gruplar için geçerlidir.

 

TUR ÜCRETİ : Kişi başı  650 Euro + Uçak bileti

ORKAD TURİZM

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

orkadtur.com 2014 © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır

bulutomo