0232 446 51 15

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandOrkad Turizm > KUDÜS TURU

KUDÜS TURU

KUDÜS TURU

 

Tel Aviv – Kudüs - Ölüdeniz – Eriha – Beytlahm

3 Gece 4 Gün

 

 1.Gün : İSTANBUL / TEL AVİV / KUDÜS Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali  sabah saat 10.00’da buluşma. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile saat 12.15’da Telaviv’e uçuş, 14.15’da varış. Yafa Şehrine geliş. Burada Osmanlı eserlerinden, Bahriye Camii, Mahmudiye Külliyesi, Karakol Binası ve Çeşme ile Sultan Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yılında yapılan Saat Kulesi ve diğer eserlerin görülmesi. Kudüs’e transfer ve 5 yıldızlı otelimize yerleşme. Akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimizle Mescid-i Aksa’ya gidiş ve dönüş. Konaklama.

2.Gün : KUDÜS İsteyen misafirlerimizle sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş ve dönüş. Otelde alınan sabah Kahvaltının ardından Zeytin dağına geliş ve buradan Kudüs’ün panoromik görüntüsü eşliğinde Kudüs ile ilgili bilgilerin aktarılması. Etrafında bulunan Selman-ı Farisi ve Rabiatül-Adeviyye’nin kabirlerinin ziyaretinin ardından Mescid-ül Aksaya geliş Öğle namazının kılınmasının ardından, Yahudilerin kutsal mekânı olan ibadet yerleri Ağlama duvarı, Via Dolorosa (Çile yolu) yolundan geçerek Kutsal Kabir kilisesinin görülmesi ve ardından Hz Ömer mescidinin ziyareti. Akşam yemeği otelimizde. Yatsı namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş ve dönüş. Konaklama.

3.Gün : EL HALİL / ÖLÜ DENİZ / ERİHA İsteyen misafirlerimizle sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş ve dönüş. Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından. Halil şehrine hareket Hz. İbrahim, Hz. Yusuf, Hz.İsak, Hz.Yakup ve zevcelerinin kabirlerinin bulunduğu mescidin ziyareti ardından Halhul kasabasındaki Hz. Yunus (as) makamını ziyaret ve ölü denize hareket yol üzerinde Hz. Musa’nın kabrinin ve makamının ziyareti yakınındaki 10.000 yıllık Eriha şehrinin ziyaret edilmesi ve Hz. İsa (as) peygamberlik geldiği Ayartma Dağının panoramik olarak yamaçlarından görülmesi Lut kavminin helak olduğu dünyanın en çukur bölgesinin görülmesi. Ardından Kudüs’e dönüş Akşam yemeği otelimizde. Yatsı namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş ve dönüş. Konaklama.

4.Gün : KUDÜS / BEYTLAHM / TEL AVİV / İSTANBUL İsteyen misafirlerimizle sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş ve dönüş. Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış. Sion Dağı’na sinagog içerisindeki Hz. Davud (as) kabrinin ziyaret edilmesi, Hz. İsa ve 12 Havarisinin son akşam yemeğini yediği odanın görülmesi. Beytlahm şehrinde Hz. İsa’nın doğduğu mağara ve üzerine yapılan Doğuş (Beşik) kilisenin görülmesi. Ardından Telaviv Havalimanı’na geliş. Türk Havayolları uçağı ile saat 15.20’da İstanbul’a uçuş ve 17.35’de varış. 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER;

-         Butik Otellerde iki kişilik odalarda konaklama

-         Açık büfe sabah kahvaltısı

-         Eriha'da açık büfe öğle yemeği

-         Açık büfe akşam yemeği

-         Programda belirtilen gezi ve ziyaretler

-         Sabah ve Yatsı Namazları için Mescid-i Aksa transferleri

-         İsrail vizesi ve servis ücretleri

-         Seyahat Sigortası

-         ORKAD TUR rehberlik hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

-         Şahsi harcamalar

-         Otel ekstraları

-         Yurt dışı çıkış harcı

-         Uçak bileti , rezervasyon tarihine göre değişmektedir.

 

AÇIKLAMA :

Yukarıda belirtilen paket fiyatımız 25 kişi ve üzeri gruplar için geçerlidir.

 

 

 

TUR ÜCRETİ :  Kişi başı  450 Euro + uçak bilet

 

 

ORKAD TURİZM

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

orkadtur.com 2014 © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır

bulutomo