0232 446 51 15

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandOrkad Turizm > FAS TURU

FAS TURU

FAS TURU

 

Kazablanka / Rabat / Tanca / Marakeş

4 gece 5 gün 

 

 

 1.Gün : İSTANBUL / KAZABLANKA /MARAKEŞ Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali  sabah saat 07.50’da buluşma. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile saat 09.50’da Kazablanka’ya uçuş, 12.50’da varış. Havalimanı’nda ORKAD TUR rehberi tarafından karşılanma. Ardından Marakeş’e hareket. Şehir turunda Majorel çiçek bahçesi, Menara zeytin bahçeleri, Kütübiye camii ve Camülfena meydanı. Ardından akşam yemeği ve otelimizde konaklama.

2.Gün : MARAKEŞ / KAZABLANKA Oteldeki kahvaltının ardından Kazablanka’ya hareket. Şehir turumuza Anfa ve Ain Diab bölgelerinin gezilmesi ile başlıyoruz. 5.Muhammed meydanı ve Birleşmiş Milletler Meydanının görülmesi. Dünya’nın 3. büyük camii olan 2.Hasan Camii’nin ziyaret ve eski şehir Habous’un görülmesinin ardından Atlas okyanusu kenarında med ve ceziri izlerken yeşil naneli Fas çayını yudumluyoruz. Sonrasında akşam yemeği ve otelimizde konaklama

3.Gün : KAZABLANKA / RABAT / TANCA Oteldeki kahvaltıdan sonra Kazablanka’dan başkent Rabat’a hareket ediyoruz. Fas kralları 5.Muhammed ve II. Hasan’ın kabirlerini ziyaret ettikten sonra dünyanın en yakın iki şehri olan Sale ve Rabat’ı geziyoruz. Ardından Rabat’tan Tanca’ya hareket. Akşam yemeği ve otelimizde konaklama

4.Gün : TANCA / KAZABLANKA Oteldeki kahvaltıdan sonra Malabata fenerine geçiyoruz ve İspanya’yı Cebelitarık Boğazı’ndan izliyoruz. Kur’an-ı Kerim’in haber verdiği iki denizin karışmama hadisesini (Atlas okyanusuyla ile Akdeniz) yerinde müşahede ediyoruz. Tanca şehir turundan sonra bir Endülüs şehri olan Tetouan’a hareket ediyoruz. Tetouan’ı gezdikten sonra, Kazablanca şehrine hareket. Akşam yemeği ve otelimizde konaklama.

5.Gün : KAZABLANKA / İSTANBUL Oteldeki kahvaltıdan sonra otelden ayrılış. Kazablanka Havalimanı’na geliş. Türk Havayolları uçağı ile saat 14.30’da İstanbul’a uçuş ve 21.05’da İstanbul’a varış.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER;

-         4 yıldızlı otellerde iki kişilik odalarda konaklama

-        Açık büfe sabah kahvaltısı

-         Akşam yemeği

-         Programda belirtilen gezi ve ziyaretler

-         Seyahat Sigortası

-         ORKAD TUR rehberlik hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

-         Şahsi harcamalar

-         Otel ekstraları

-         Öğle yemeği

-         Yurt dışı çıkış harcı

-         Uçak bileti

 

AÇIKLAMA

-         Yukarıdaki paket fiyatımız en az 30  kişi ve üzeri gruplar için geçerlidir.

 

 

TUR ÜCRETİ : Kişi başı 520 Euro + Bilet

 

 

ORKAD TURİZM

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

orkadtur.com 2014 © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır

bulutomo